MISS DD 2010 na cestách

Jedenáctý ročník soutěže MIS DD 2000 - 2010 přinesl další obohacení programu. Soutěž se rozšířila na celou plochu území České republiky. Již podruhé v řadě putovalo vítězství na severní Moravu, tentokrát za MISS DD Adélou Glatzovou z Havířova. K Havířovu se přihlásila i přítomná úřadující Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. Patnáct finalistek bylo nutno rozdělit do vyřazovacího dvoukolového klání. Na místě vznikla myšlenka uspořádat pro všechny finalistky ještě jedno setkání, aby si znovu mohly prožít radost z dramatického vyvrcholení soutěže.

MISS DD NA CESTÁCH 2010 bylo možno potkat ve středu 23. června 2010 v Praze, Olomouci a Brně. Díky sponzorskému daru Českých drah, a.s. se mohlo devět finalistek projet Pendolinem z Prahy do Olomouce. Ještě předtím v plné slávě se šerpami zapózovaly fotografům v prezidentském salónku na Hlavním nádraží v Praze. Slavnostní oběd v Olomouci s památným slibem připomněl děvčatům, že každá z nich se stává miss doživotně, pokud uhájí to, co tento titul v tom nejlepším slova smyslu představuje. V Brně na letišti se z mladých dam opět stala dovádějící děvčata. Nejdřív s trochou napětí při vyhlídkovém letu vrtulníkem společnosti Blue Sky a pak s adrenalinem v krvi při projížďce na čtyřkolkách. A že po tak krásném dni nechyběly při loučení ani slzičky smutku, to je přece v pořádku, ne?

Poděkování děvčat patří všem přátelům, kteří se o založení této nové tradice zasloužili a kteří sami měli z vydařeného nápadu radost:

Stanislav Perkner, Elen Mátéová, Michal Málek, Martin Navrátil, Martin Harák, Oleg Homola, Karel Urban, Pavel Veselý, Michal Veselý, Lukáš Veselý, Jana Chalupová, Dušan Pukl a Jan Pukl.


Adéla

Míša

Denisa

Eva

Adéla

Nela

Kristýna

Silvie

... tři ...

... a tři

... udělat dobrou fotografii, není jen tak ...

... aby dívka byla krásná ...

... a obrázek měl myšlenku

Děvčata před zástupy fanoušků musela chránit osobní stráž

stará lokomotiva s mladou modelkou omládne

Make-up pro Pendolino

Není to reklama! České dráhy opravdu vozí MISS DĚTSKÝCH DOMOVŮ!

Co je větší dřina?

Za oknem

Loučení

Vzpomínky zůstanou